slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

16.06.2022
Patriot klub 11.5. 2022 sa uskutočnil po 2 ročnej odmlke spôsobenej pandemickými opatreniami ďalší ročnik spoločnej charitatívnej výtvarnej aukcie "Umenie v duši, pomoc v srdci"

Pozvánka - Benefičná aukcia

26.04.2022
Patriot klub Po vyše ročnej odmlke tu máme opäť spoločenský večer Umenie v duši, pomoc v srdci, spojený s tradičnou benefičnou aukciou

Novoročná kapustnica 2022

19.01.2022
Patriot klub Aj napriek obmedzeným možnostiam sa nám podarilo zorganizovať klubovú kapustnicu

Členská zóna

AktualityPles PRO DOBRO

18.02.2013 |

Dňa 8. februára 2013 o 19.00 hodine sa v hoteli Doubletree by Hilton uskutočnil ples košických spoločenských klubov a všetkých ľudí dobrej vôle PRO DOBRO. Naše zastúpenie na ňom samozrejme nesmelo chýbať.

 

 

Už niekoľko rokov patrí neodmysliteľne do košickej plesovej sezóny i podujatie s názvom Prodobro. Pri jeho príležitosti si za spoločný stôl sadli predstavitelia košických klubov Lions, Rotary, Kiwanis, Soroptimist a neskôr aj Patriot, aby sa zhodli na spoločnej myšlienke usporiadať každoročne ples, ktorému vybrali názov Prodobro. Keďže všetky kluby majú vo svojom programe rozvoj komunity a podporu rôznych charitatívnych projektov, nebola núdza o námety, akým smerom sa bude uberať projekt každého zo zúčastnených klubov tak, aby bol záber čo najpestrejší.

 

Kompletnú fotogalériu si môžete pozrieť tu.