slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Juraj Jakubisko

27.06.2023
Spomienka na maestra filmového plátna  

Milka Zimková

15.06.2023
S hlbokým smútkom spomíname na veľkú dámu slovenskej monodrámy  

Pozvánka - stretnutie s Eduardom Burašom

23.03.2023
Patriot klub Pozývame vás na stretnutie s Eduardom Burašom, poradcom predsedu vlády SR v oblasti cezhraničnej spolupráce, v pondelok 27. marca 2023 o 16.00 hodine na Bencúrovej 13A

Členská zóna

AktualityPles PRO DOBRO

18.02.2013 |

Dňa 8. februára 2013 o 19.00 hodine sa v hoteli Doubletree by Hilton uskutočnil ples košických spoločenských klubov a všetkých ľudí dobrej vôle PRO DOBRO. Naše zastúpenie na ňom samozrejme nesmelo chýbať.

 

 

Už niekoľko rokov patrí neodmysliteľne do košickej plesovej sezóny i podujatie s názvom Prodobro. Pri jeho príležitosti si za spoločný stôl sadli predstavitelia košických klubov Lions, Rotary, Kiwanis, Soroptimist a neskôr aj Patriot, aby sa zhodli na spoločnej myšlienke usporiadať každoročne ples, ktorému vybrali názov Prodobro. Keďže všetky kluby majú vo svojom programe rozvoj komunity a podporu rôznych charitatívnych projektov, nebola núdza o námety, akým smerom sa bude uberať projekt každého zo zúčastnených klubov tak, aby bol záber čo najpestrejší.

 

Kompletnú fotogalériu si môžete pozrieť tu.