slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

08.10.2018
Srdečne Vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov Patriot - - klub východniarov, Kiwanis Club Košice a I. Lions Club košice v spolupráci s aukčnou spoločnosťou  OSVYUM. Patriot klub

Bowlingový turnaj

11.06.2018
4.6.2018 sa uskutočnil bowlingový turnaj centrály klubu a košického klubu Patriot. Patriot klub

Pozvánka na PRO DOBRO

11.04.2018
I. Lions Club Košice Vás pozýva na charitatívny večer PRO DOBRO. Patriot klub

Členská zóna

AktualityPles PRO DOBRO

18.02.2013 |

Dňa 8. februára 2013 o 19.00 hodine sa v hoteli Doubletree by Hilton uskutočnil ples košických spoločenských klubov a všetkých ľudí dobrej vôle PRO DOBRO. Naše zastúpenie na ňom samozrejme nesmelo chýbať.

 

 

Už niekoľko rokov patrí neodmysliteľne do košickej plesovej sezóny i podujatie s názvom Prodobro. Pri jeho príležitosti si za spoločný stôl sadli predstavitelia košických klubov Lions, Rotary, Kiwanis, Soroptimist a neskôr aj Patriot, aby sa zhodli na spoločnej myšlienke usporiadať každoročne ples, ktorému vybrali názov Prodobro. Keďže všetky kluby majú vo svojom programe rozvoj komunity a podporu rôznych charitatívnych projektov, nebola núdza o námety, akým smerom sa bude uberať projekt každého zo zúčastnených klubov tak, aby bol záber čo najpestrejší.

 

Kompletnú fotogalériu si môžete pozrieť tu.