slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Odovzdanie finančného daru

03.06.2024
Patriot klub Dňa 3. júna 2024 sme odovzdali finančný dar pre centrum ANJELIK v Sečovciach

Umenie v duši, pomoc v srdci - GALÉRIA

06.05.2024
Patriot klub Prinášame vám veľkú galériu z úspešného podujatia Umenie v duši, pomoc v srdci

Umenie v duši, pomoc v srdci

15.04.2024
Patriot klub Srdečne vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov, ktorý sa koná 28. apríla 2024 o 18.00 hod. v GES Clube na Nám. L. Novomeského 13 v Košiciach

Členská zóna

Umenie v duši, pomoc v srdci.Umenie v duši, pomoc v srdci.

Áno, pod týmto ušľachtilým názvom sa konala benefičná aukcia výtvarného umenia, ktoré spoločne zorganizovali kluby: Patriot - klub východniarov, 1. Lions Club Košice a Kiwanis Club Košice. Tento spoločenský večer nadviazal na 0. ročník organizovaný klubom Patriot a hlavnou myšlienkou bolo pomoc komunite, kde žijeme. Aukcia výtvarného umenia, už tradične bola v  reprezentačných priestoroch GES Clubu a výťažok z večera bude venovaný centru pre obnovu rodiny DORKA. Veľké poďakovanie patri majiteľovi aukčnej spoločnosti OSVYUM PhDr. Ľubošovi Olejníkovi. Veľké poďakovanie za nádherný umelecký zážitok patrí sólistovi opery Štátneho divadla v Košiciach, tenoristovi Tituszovi Tóbiszovi a sláčikovému orchesteru Musica luvenalis pod taktovkou Igora Dohoviča.

 

Viac vo fotogalérií.