slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Juraj Jakubisko

27.06.2023
Spomienka na maestra filmového plátna  

Milka Zimková

15.06.2023
S hlbokým smútkom spomíname na veľkú dámu slovenskej monodrámy  

Pozvánka - stretnutie s Eduardom Burašom

23.03.2023
Patriot klub Pozývame vás na stretnutie s Eduardom Burašom, poradcom predsedu vlády SR v oblasti cezhraničnej spolupráce, v pondelok 27. marca 2023 o 16.00 hodine na Bencúrovej 13A

Členská zóna

AktualityStretnutie s kandidátmi na primátora mesta Košice

06.11.2014 |

6.11.2014 sme sa zúčastnili na stretnutí s kandidátmi na post primátora mesta Košice spolu s ostatnými spoločenskými klubmi v Košiciach.

 

Každý z kandidátov sa v úvode predstavil, vysvetlil svoj volebný program, svoju predstavu o riadení mesta, ako aj víziu rozvoja mesta. Členovia Fóra spoločenských klubov, ktoré združuje sedem spoločenských klubov mesta, mali možnosť osobne sa zoznámiť s jednotlivými kandidátmi a ich pohľadom na pálčivé problémy mesta Košice. V diskusii účastníci stretnutia, okrem iného, prejavili záujem podieľať sa na spoločenskom, ale aj hospodárskom živote mesta.

 

Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub