slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

15.04.2024
Patriot klub Srdečne vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov, ktorý sa koná 28. apríla 2024 o 18.00 hod. v GES Clube na Nám. L. Novomeského 13 v Košiciach

Kongres prezídia klubu Patriot

13.03.2024
Patriot klub Pravidelný každoročný kongres sa konal 5. marca 2024. Jeho súčasťou bola aj voľba nového prezidenta.

Posledné zbohom Petrovi Hrinkovi

12.02.2024
Patriot klub Rozlúčili sme sa s prezidentom Klubu Východniarov - PATRIOT

Členská zóna

AktualityStretnutie s kandidátmi na primátora mesta Košice

06.11.2014 |

6.11.2014 sme sa zúčastnili na stretnutí s kandidátmi na post primátora mesta Košice spolu s ostatnými spoločenskými klubmi v Košiciach.

 

Každý z kandidátov sa v úvode predstavil, vysvetlil svoj volebný program, svoju predstavu o riadení mesta, ako aj víziu rozvoja mesta. Členovia Fóra spoločenských klubov, ktoré združuje sedem spoločenských klubov mesta, mali možnosť osobne sa zoznámiť s jednotlivými kandidátmi a ich pohľadom na pálčivé problémy mesta Košice. V diskusii účastníci stretnutia, okrem iného, prejavili záujem podieľať sa na spoločenskom, ale aj hospodárskom živote mesta.

 

Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub Patriot klub