slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Pozvánka - stretnutie s Eduardom Burašom

23.03.2023
Patriot klub Pozývame vás na stretnutie s Eduardom Burašom, poradcom predsedu vlády SR v oblasti cezhraničnej spolupráce, v pondelok 27. marca 2023 o 16.00 hodine na Bencúrovej 13A

Umenie v duši, pomoc v srdci

16.06.2022
Patriot klub 11.5. 2022 sa uskutočnil po 2 ročnej odmlke spôsobenej pandemickými opatreniami ďalší ročnik spoločnej charitatívnej výtvarnej aukcie "Umenie v duši, pomoc v srdci"

Pozvánka - Benefičná aukcia

26.04.2022
Patriot klub Po vyše ročnej odmlke tu máme opäť spoločenský večer Umenie v duši, pomoc v srdci, spojený s tradičnou benefičnou aukciou

Členská zóna

AktualityStretnutie s bývalou generálnou konzulkou Ukrajiny v SR

26.10.2015 |

V priestoroch zasadačky Košickej regionálnej komory  SOPK sa dňa 26. 10. 2015 uskutočnilo stretnutie členov klubu PATRIOT a ich  sympatizantov s hosťom klubu  - bývalou generálnou konzulkou UKRAJINY na SLOVENSKU, prof. OĽGOU BENČ, dnes profesorky na Katolíckej univerzity v RUŽOMBERKU.

 

Priateľská, neformálna konštruktívna debata bola cenným zdrojom informácii a nádejným prísľubom spolupráce do budúcna pre obe zúčastnené strany.

 

Patriot klub    Patriot klub    Patriot klub

Patriot klub    Patriot klub