slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Juraj Jakubisko

27.06.2023
Spomienka na maestra filmového plátna  

Milka Zimková

15.06.2023
S hlbokým smútkom spomíname na veľkú dámu slovenskej monodrámy  

Pozvánka - stretnutie s Eduardom Burašom

23.03.2023
Patriot klub Pozývame vás na stretnutie s Eduardom Burašom, poradcom predsedu vlády SR v oblasti cezhraničnej spolupráce, v pondelok 27. marca 2023 o 16.00 hodine na Bencúrovej 13A

Členská zóna

AktualityPracovné stretnutie na pôde SOŠ Šaca

31.03.2014 |

Zástupcovia klubu sa 31. marca zúčastnili stretnutia s predstaviteľmi SOŠ Šaca.

 

Hlavnou témou bolo vytvorenie spolupráce medzi touto školou a investormi najmä z Nemecka, ktorých zastupoval Honorárny konzul Spolkovej republiky Nemecko na Slovensku prof. Ing. Juraj Banský, CSc. V rámci tejto spolupráce by SOŠ Šaca pripravovala svojich študentov podľa potrieb a nárokov nemeckých investorov. Spolupráca by bola obojstranne výhodná, keďže investori ušetria na nákladoch spojených s dodatočným vzdelávaním pracovníkov, ktorých by získali z radov študentov tejto školy. Zároveň týmto krokom by škola získala na atraktivite a prestíži, pretože by bolo uľahčené umiestňovanie absolventov na trhu práce.

 

Patriot klub

 

V rámci programu pracovného stretnutia bola pre hostí pripravená obhliadka školy, jej učební a priestorov pre praktickú výučbu, zároveň sa zoznámili s históriou a súčasnosťou tejto inštitúcie, ktorá tento rok oslavuje 50. výročie svojho založenia. Diskutovalo sa tiež o možnostiach čerpania eurofondov na modernizáciu školy a vybavenia pre výučbu.