slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Odovzdanie finančného daru

03.06.2024
Patriot klub Dňa 3. júna 2024 sme odovzdali finančný dar pre centrum ANJELIK v Sečovciach

Umenie v duši, pomoc v srdci - GALÉRIA

06.05.2024
Patriot klub Prinášame vám veľkú galériu z úspešného podujatia Umenie v duši, pomoc v srdci

Umenie v duši, pomoc v srdci

15.04.2024
Patriot klub Srdečne vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov, ktorý sa koná 28. apríla 2024 o 18.00 hod. v GES Clube na Nám. L. Novomeského 13 v Košiciach

Členská zóna

AktualityGalavečer košických spoločenských klubov

21.03.2014 |

Dňa 21. marca 2014 o 19:00 ožila sála v Historickej radnici v Košiciach dobrou náladou, hudbou a dobročinnosťou. Začal sa totiž Galavečer košických spoločenských klubov, nad ktorým prevzal záštitu primátor mesta Košice Richard Raši. Za vedenie mesta sa tejto, pre nás významnej udalosti, zúčastnili aj námestníci primátora p. Renáta Lenártová a Ján Jakubov.

 

Okrem členov Patriotu - klubu Východniarov sa Galavečera zúčastnili aj členovia 1. Lions Club Košice, Kiwanis Club Košice, Soroptimist Club Košice, Rotary Club Košice, Rotary Club Košice – Country. Prítomných počas večera hudbou zabávali známy košický orchester Musica Iuvenalis, Katka Koščová a Andy Belej. Hlavným hosťom večera bol galerista a zakladateľ nadačného fondu TREBBIA Miro Smolák. Počas galavečera sa uskutočnila aj dražba umeleckých diel, v rámci ktorej sa vyzbieralo 4980 EUR. Patriot klub ako gestor tejto akcie získané prostriedky venuje na vydanie knihy „Významné osobnosti Východného Slovenska“.
Galavečer košických spoločenských klubov bol veľmi vítanou príležitosťou stretnúť sa s množstvom ľudí, ktorí sa s nadšením venujú rozvoju regiónu východného Slovenska, dobročinným a spoločensky prospešným projektom. Niesol sa v znamení veselej nálady a veríme, že bol pre všetkých príjemným zážitkom. Už sa tešíme na ďalšie podobné stretnutia.
Všetky fotografie z tejto vydarenej akcie si môžete stiahnuť v členskej zóne.

 

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub