slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

XXII. Ples východniarov

19.02.2020
Patriot klub PATRIOT - Klub východniarov bol hostiteľom už 22. Plesu východniarov v Bratislave

Umenie v duši, pomoc v srdci

08.10.2019
Patriot klub Tešíme sa na Vás v nedeľu 20. októbra 2019 o 18:00 hod. v GES Clube.

Výročný kongres 2019

25.07.2019
Dňa 24. júna 2019 sa v Košiciach uskutočnil Kongres Patriot klubu - klubu východniarov v Košiciach.

Členská zóna

AktualityExportné fórum 2014 - krajín V4 a Rakúska

03.10.2014 |

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na Exportné fórum 2014, ktoré sa uskutoční 13. novembra 2014 v Bratislave.

 

Patriot klub

 

Dátum:

štvrtok, 13. november 2014 - 9:00

 

Miesto:

Hotel Bratislava, Bratislava

 

Cena:

80EUR/1 osoba, 50EUR každá ďalšia osoba z firmy

 

Organizátor:

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO), BIC Bratislava, koordinátor siete EEN na Slovensku

 

Kontakt:

E: matchmaking@sario.sk

 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Vás pozýva na Exportné fórum 2014, ktoré sa uskutoční 13. novembra 2014 v Bratislave.

 

Exportné fórum 2014 nadväzuje na 7 úspešných ročníkov Slovenskej kooperačnej burzy a je už od roku 2007 každoročným stretnutím slovenských a zahraničných podnikateľov, ktoré organizuje Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) pod záštitou Ministerstva hospodárstva SR. Vám ponúka unikátnu možnosť nájsť si nové obchodné príležitosti  a partnerov v zahraničí.

 

Partnerom tohto ročníka je Vyšehradský región (V4) a Rakúsko. Slovenská republika prevzala 1. júla 2014 jednoročné predsedníctvo vo V4 s mottom ‘Dynamický Vyšehrad pre Európu a svet’. Motto odráža záujem Slovenska na posilňovaní konkurencieschopnosti a hospodárskeho rastu regiónu ako celku. Rakúsko patrí k dlhoročne k stabilným obchodným partnerom Slovenska a zároveň je krajinou s prioritným významom pre skupinu V4.

 

Exportné fórum 2014 je najväčším podujatím, ktoré SARIO organizuje. Ponúka unikátnu možnosť pre malé a stredné podniky nájsť si obchodné príležitosti v zahraničí a preniknúť na globálny trh a partnerom podujatia osloviť početné relevantné publikum. Rozsah poskytnutého plnenia závisí od druhu partnerstva.

 

Toto medzinárodné podujatie je zamerané na bilaterálne rozhovory firiem, na prezentáciu subkontraktačných ponúk partnerstva, tendrov, voľných výrobných kapacít, požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov so zahraničnými partnermi a hľadanie partnerov na spoluprácu najmä v sektoroch: automobilový priemysel, strojárstvo, energetika, IKT.

 

Dátum a miesto: 13 november 2014, Hotel Bratislava, Bratislava

 

Rokovací jazyk​: anglický

 

Doplňujúce informácie o Exportnom fóre 2014 a predošlých ročníkoch nájdete v priloženom letáku vo formáte PDF na stiahnutie.