slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

16.06.2022
Patriot klub 11.5. 2022 sa uskutočnil po 2 ročnej odmlke spôsobenej pandemickými opatreniami ďalší ročnik spoločnej charitatívnej výtvarnej aukcie "Umenie v duši, pomoc v srdci"

Pozvánka - Benefičná aukcia

26.04.2022
Patriot klub Po vyše ročnej odmlke tu máme opäť spoločenský večer Umenie v duši, pomoc v srdci, spojený s tradičnou benefičnou aukciou

Novoročná kapustnica 2022

19.01.2022
Patriot klub Aj napriek obmedzeným možnostiam sa nám podarilo zorganizovať klubovú kapustnicu

Členská zóna

AktualityBenefičná aukcia výtvarného umenia v spolupráci s Darte - 2014

09.09.2014 |

Patriot - klub východniarov a aukčná spoločnosť Darte s.r.o. si Vás dovoľujú pozvať na Benefičnú aukciu výtvarného umenia 23.10.2014 v reštaurácii SPALATO na Magnezitárskej ulici v Košiciach.

 

Príhovor PhDr. Františka HELFENA ArtD., prezidenta PATRIOT – klubu východniarov V Košiciach k pripravovanej benefičnej akcii:

 

Milé dámy, vážení páni,

 

PATRIOT - klub východniarov v čase keď matka príroda rozihráva svoju neopakovateľnú hru farieb v jesennom období a pripravuje sa na chladné dni zimy, prichádza už tradične náš klub v participácii s aukčnou spoločnosťou DARTE s benefičnou aukciou výtvarného umenia.

 

Predloženou umeleckou ponukou chceme osloviť nielen odborníkov umenia, ale aj potešiť srdcia ľudí hľadajúcich krasu a nové životné rozmery v umení.

 

Snahou nášho klubu je spájať a podporovať ľudí z východu Slovenska, hlavne mladých, ktorí budú prínosom pri rozvoji v obidvoch krajoch.

 

Výťažkom z tejto akcie podporíme nielen mladých talentovaných umelcov a charitatívne činnosti, ale i propagáciu prírodného, kultúrneho a historického bohatstva východného Slovenska a tiež tvorbu a podporu programov zameraných na rozvoj regiónu.

 

Vydražením umeleckého diela podporujete aj činnosť PATRIOT – klubu východniarov v Košiciach.
Prajem Vám príjemný umelecký zážitok a aktívnym účastníkom benefičnej aukcie vopred ďakujem za ich prospešný prístup.

 

 Patriot klub

PhDr. František HELFEN ArtD.
Prezident PATRIOT – klub východniarov
V Košiciach

 

Benefičná aukciá výtvarného umenia sa uskutoční v reštaurácii SPALATO na Magnezitárskej ulici v Košiciach. Pozrite si mapku.

Patriot klub