slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Odovzdanie finančného daru

03.06.2024
Patriot klub Dňa 3. júna 2024 sme odovzdali finančný dar pre centrum ANJELIK v Sečovciach

Umenie v duši, pomoc v srdci - GALÉRIA

06.05.2024
Patriot klub Prinášame vám veľkú galériu z úspešného podujatia Umenie v duši, pomoc v srdci

Umenie v duši, pomoc v srdci

15.04.2024
Patriot klub Srdečne vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov, ktorý sa koná 28. apríla 2024 o 18.00 hod. v GES Clube na Nám. L. Novomeského 13 v Košiciach

Členská zóna

AktualityBenefičná aukcia výtvarného umenia v spolupráci s Darte - 2014

09.09.2014 |

Patriot - klub východniarov a aukčná spoločnosť Darte s.r.o. si Vás dovoľujú pozvať na Benefičnú aukciu výtvarného umenia 23.10.2014 v reštaurácii SPALATO na Magnezitárskej ulici v Košiciach.

 

Príhovor PhDr. Františka HELFENA ArtD., prezidenta PATRIOT – klubu východniarov V Košiciach k pripravovanej benefičnej akcii:

 

Milé dámy, vážení páni,

 

PATRIOT - klub východniarov v čase keď matka príroda rozihráva svoju neopakovateľnú hru farieb v jesennom období a pripravuje sa na chladné dni zimy, prichádza už tradične náš klub v participácii s aukčnou spoločnosťou DARTE s benefičnou aukciou výtvarného umenia.

 

Predloženou umeleckou ponukou chceme osloviť nielen odborníkov umenia, ale aj potešiť srdcia ľudí hľadajúcich krasu a nové životné rozmery v umení.

 

Snahou nášho klubu je spájať a podporovať ľudí z východu Slovenska, hlavne mladých, ktorí budú prínosom pri rozvoji v obidvoch krajoch.

 

Výťažkom z tejto akcie podporíme nielen mladých talentovaných umelcov a charitatívne činnosti, ale i propagáciu prírodného, kultúrneho a historického bohatstva východného Slovenska a tiež tvorbu a podporu programov zameraných na rozvoj regiónu.

 

Vydražením umeleckého diela podporujete aj činnosť PATRIOT – klubu východniarov v Košiciach.
Prajem Vám príjemný umelecký zážitok a aktívnym účastníkom benefičnej aukcie vopred ďakujem za ich prospešný prístup.

 

 Patriot klub

PhDr. František HELFEN ArtD.
Prezident PATRIOT – klub východniarov
V Košiciach

 

Benefičná aukciá výtvarného umenia sa uskutoční v reštaurácii SPALATO na Magnezitárskej ulici v Košiciach. Pozrite si mapku.

Patriot klub