slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

08.10.2018
Srdečne Vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov Patriot - - klub východniarov, Kiwanis Club Košice a I. Lions Club košice v spolupráci s aukčnou spoločnosťou  OSVYUM. Patriot klub

Bowlingový turnaj

11.06.2018
4.6.2018 sa uskutočnil bowlingový turnaj centrály klubu a košického klubu Patriot. Patriot klub

Pozvánka na PRO DOBRO

11.04.2018
I. Lions Club Košice Vás pozýva na charitatívny večer PRO DOBRO. Patriot klub

Členská zóna

AktualityStretnutie spoločenských klubov s primátorom Košíc Richardom Rašim

09.12.2013 |

Dňa 9. decembra 2013 sa uskutočnilo stretnutie košických spoločenských klubov s primátorom Košíc Richardom Rašim a projektovým tímom EHMK 2013 v priestoroch historickej radnice na Hlavnej ulici v Košiciach.

 

Stretnutie začalo stručnou prezentáciou jednotlivých klubov (Rotary Klub, Lions Klub, Kiwanis, Soroptimist a samozrejme Patriot). Počas stretnutia boli odprezentované výsledky Košíc ako Európskeho hlavného mesta kultúry 2013 primátorom mesta, ktorý celý projekt zhodnotil ako vysoko prínosný a v zahraničí vysoko pozitívne hodnotený.

 

Ďalším bodom bola prezentácia ďalších aktivít, ku ktorým sa mesto zaviazalo na obdobie nasledujúcich 5 rokov. Zároveň nezabudol podotknúť a zvýrazniť dôležitú úlohu, ktorú v tomto období môžu, a aj by mali, zohrať jednotlivé kluby. Po krátkej prestávke nasledovali prezentácie Jána Sudzinu a Michala Hladkého, členov vedenia projektového tímu o ideách, stratégii, prínosoch aj možnostiach tohto projektu pre Košice, jeho obyvateľstvo, kultúru a tiež pre aktivity jednotlivých klubov.

 

Na záver stretnutia sa účastníci zhodli, že rozhodne nešlo o posledné stretnutie na tejto úrovni. Celá akcia sa ukončila voľnou diskusiou s členmi projektového tímu. 

 

Patriot klub       Patriot klub

 

Patriot klub       Patriot klub