slide-1

Členská zóna

Vážení návštevníci, členská zóna je vyhradená len pre členov klubu Patriot.

Registrácia
Ak ste zabudli svoje prihlasovacie údaje, kliknite odkaz Zabudnuté heslo, bude vám preposlané na vašu emailovú adresu. Ak sa vám i napriek tomu nepodarí prihlásiť, kontaktujte nás na patriot@patriotklub.sk, my vám ho prepošleme.Meno:

Heslo:


Zapamätať si ma   | Zabudnuté heslo

Naši partneri


Montrúr

 

 

 OSVYUM - aukčná spoločnosť

 

Patriot klub 

Patriot klub

Registrácia člena

Registrácia

Aktuality

Umenie v duši, pomoc v srdci

08.10.2018
Srdečne Vás pozývame na spoločenský večer spojený s benefičnou aukciou výtvarného umenia, ktorý sa koná pod záštitou spoločenských klubov Patriot - - klub východniarov, Kiwanis Club Košice a I. Lions Club košice v spolupráci s aukčnou spoločnosťou  OSVYUM. Patriot klub

Bowlingový turnaj

11.06.2018
4.6.2018 sa uskutočnil bowlingový turnaj centrály klubu a košického klubu Patriot. Patriot klub

Pozvánka na PRO DOBRO

11.04.2018
I. Lions Club Košice Vás pozýva na charitatívny večer PRO DOBRO. Patriot klub

Členská zóna

AktualityGalavečer košických spoločenských klubov

21.03.2014 |

Dňa 21. marca 2014 o 19:00 ožila sála v Historickej radnici v Košiciach dobrou náladou, hudbou a dobročinnosťou. Začal sa totiž Galavečer košických spoločenských klubov, nad ktorým prevzal záštitu primátor mesta Košice Richard Raši. Za vedenie mesta sa tejto, pre nás významnej udalosti, zúčastnili aj námestníci primátora p. Renáta Lenártová a Ján Jakubov.

 

Okrem členov Patriotu - klubu Východniarov sa Galavečera zúčastnili aj členovia 1. Lions Club Košice, Kiwanis Club Košice, Soroptimist Club Košice, Rotary Club Košice, Rotary Club Košice – Country. Prítomných počas večera hudbou zabávali známy košický orchester Musica Iuvenalis, Katka Koščová a Andy Belej. Hlavným hosťom večera bol galerista a zakladateľ nadačného fondu TREBBIA Miro Smolák. Počas galavečera sa uskutočnila aj dražba umeleckých diel, v rámci ktorej sa vyzbieralo 4980 EUR. Patriot klub ako gestor tejto akcie získané prostriedky venuje na vydanie knihy „Významné osobnosti Východného Slovenska“.
Galavečer košických spoločenských klubov bol veľmi vítanou príležitosťou stretnúť sa s množstvom ľudí, ktorí sa s nadšením venujú rozvoju regiónu východného Slovenska, dobročinným a spoločensky prospešným projektom. Niesol sa v znamení veselej nálady a veríme, že bol pre všetkých príjemným zážitkom. Už sa tešíme na ďalšie podobné stretnutia.
Všetky fotografie z tejto vydarenej akcie si môžete stiahnuť v členskej zóne.

 

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub Patriot klub Patriot klub

Patriot klub